Strona główna Gry Aktualności Rainbow Six Siege zostanie przeniesiony na kolejną generację. Ubisoft nie planuje sequela

Rainbow Six Siege zostanie przeniesiony na kolejną generację. Ubisoft nie planuje sequela

Jeden z najpopularniejszych FPS-ów na rynku zdradził ostatnio swoje plany dotyczące nowej generacji.

Razem z kolejnymi informacjami o PlayStation 5 oraz cierpliwym oczekiwaniem odpowiedzi Microsoftu, deweloperzy będą coraz częściej pytani o przyszłość swoich gier w kontekście nadchodzących zmian. Podobne pytanie usłyszał podczas finałów dziewiątego sezonu Rainbow Six Pro League Alexandre Remy.

Zobacz: Rainbow Six Siege bez trybu Battle Royale

Odpowiedzialnemu za markę pracownikowi Ubisoftu trzeba przyznać, że zareagował wręcz perfekcyjnie. Twórcy nie planują bowiem żadnego sequela Rainbow Six: Siege, chcą grę przenieść na kolejną generację i „skupić się na tym, żeby nowe konsole były traktowane jak high-end PC”.

Patrząc na sukces Rainbow Sixa w jego aktualnym stanie, ciężko się dziwić. Zamiast skupiać się na wypuszczaniu nowych gier i kasowaniu standardowych 250 złotych, Ubisoft postawił na regularny, płatny content we wspieranym przez twórców, długoletnim projekcie. Lepiej pracować nad doprowadzeniem jednego produktu do perfekcji. Stąd zapewne wzięły się niedawne doniesienia o potencjalnym wprowadzeniu cross-playa do Rainbow Sixa.

Jeżeli chodzi o samo podejście Ubisoftu do nowej generacji, wiele może się jeszcze pozmieniać. I nie chodzi tu o premierę potencjalnego sequela, a raczej warunki, w jakich graczom przyjdzie grać na PlayStation 5.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE