Strona głównaGryRanking bestellerów Steam zmienił swojego władcę

Ranking bestellerów Steam zmienił swojego władcę [21-28 lipca]

PUBG i Monster Hunter: World nadal sprzedają się wśród graczy, ale nie aż tak dobrze, jak nowa królowa zestawienia. Powstała ona niczym feniks z popiołu, lepiej dopracowana i bogatsza na płaszczyźnie rozgrywki.

W rankingu bestsellerów widzieliśmy już nie jeden niespodziewany zwrot akcji. Przykładowo PUBG tracące fotel lidera na rzecz Monster Hunter: World, które nadal czeka na swoja premierę. Aczkolwiek to nic w porównaniu do gry początkowo skazanej na pozorny sukces, a krótko po oficjalnym wydaniu na wielką porażkę. Po blisko dwóch latach growej banicji na szczyt Steam powraca No Man’s Sky.

Dzięki ogromnym łatkom twórcom udało się przekonać nowych i aktualnych graczy do tego, by raz jeszcze odpalili ich produkcję. I cóż… gros osób nadal ją uruchamia. Od czerwca do lipca liczba graczy wzrosła o ponad 1000%.

     

O sukcesie mogą także mówić Rockstar Games i Valve, bowiem ich dwie kultowe marki nadal oblegają wysokie miejsca wśród najlepszych gier. GTA V zajęło pozycję czwartą, a tuż pod nią CS:GO.

Popularność w/w tytułów wpłynęła na pogorszenie sytuacji Jurassic World: Evolution. Możliwe, że w kolejnym zestawieniu już jej nie zobaczymy. Z kompletną listą bestsellerów możecie zapoznać się poniżej.    

1. No Man’s Sky
2. Monster Hunter: World
3. PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS
4. Grand Theft Auto V
5. Counter-Strike: Global Offensive
6. Raft
7. Islands of Nyne: Battle Royale
8. Monster Hunter: World – Deluxe Kit
9. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
10. Jurassic World Evolution

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię