Strona głównaGryTwórcy serialu Castelvania przygotują anime Assassins Creed

Twórcy serialu Castelvania przygotują anime Assassins Creed

W zeszłym roku w lipcu producent animowanego serialu Castelvania, Adi Shankar ogłosił na Facebooku, że jego kolejnym projektem będzie adaptacja anime Assassin’s Creed. Do tego momentu nikt nie zdradzał fabuły serialu.

Wygląda na to, że serial będzie osadzony w czasach Assassin’s Creed Rouge. Adi Shankar niedawno umieścił na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z kapturem na głowie i podpisem:

– Jestem asasynem, który powoli staje się templariuszem.

Gracze, którzy grali w Assassin’s Creed Rouge lub znają jego fabułę szybko skojarzą wypowiedź Adiego. Ci, którzy nie są zaznajomieni z fabułą gry, to Assassin’s Creed Rouge opowiada o historii Shaya Patricka Cormaca, asasyna, który przeszedł na stronę Templariuszy po tym jak został zdradzony przez bractwo.

Może to oznaczać, że w anime dostaniemy historię z Rouge. Oczywiście nie możemy tego za pewniak aż do momentu, gdy nie zobaczymy czegoś co potwierdzi słowa Shankara. Oczywiście gdy tylko dowiemy się czegoś więcej damy Wam znać.

Niezależnie od tego czy ktoś lubi „chińskie bajki” czy nie, to jeżeli serial powstanie każdy fan serii powinien go zobaczyć.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię