Strona głównaGryAktualnościRap Game: The Strife – raper Pezet wkracza do gry

Rap Game: The Strife – raper Pezet wkracza do gry

Jesteś fanem Pezeta? To mamy dobrą wiadomość, raper wydał właśnie nowy teledysk, który promuje grę mobilną Rap Game: The Strife.

Pezet jest nie tylko znakomitym twórcą muzyki, ale przede wszystkim jej miłośnikiem, zresztą tak jak całej kultury hip-hopowej oraz gier mobilnych. Rap Game: The Strife nawiązuje do historii życia artysty oraz polskiej sceny muzycznej. Gra opowiada o początkach kariery muzycznej i drodze na sam szczyt.

Jak wyjaśnia Pezet:

Rap Game: The Strife to gra, która bynajmniej nie jest żadnym rap battle. To fajna gierka na telefon, trochę  „bijatyka”,  trochę przygodówka z na wpół otwartym światem. Mega mnie cieszy i jara, to, że spróbowaliśmy z chłopakami zrobić coś całkowicie innego niż dotychczas a jednak bardzo spójnego z moją osobowością i charakterem. Mam nadzieję, że sporo ludzi będzie w nią grało i będzie miało taki sam albo nawet większy fun niż ja.

Natomiast manager Pezeta dodaje:

Projekt Rap Game: The Strife to dla nas kolejny krok w dywersyfikacji źródeł przychodu. Oprócz gry mobilnej mamy markę odzieżową KOKA oraz firmę działającą w branży konopnej – Magenta CBD. Szukając nowych dróg rozwoju biznesowego dość naturalnie postawiliśmy na gaming – to bardzo mocna i perspektywiczna branża a jednocześnie bardzo silnie powiązana z muzyką.

W grze eksplorujemy świat i pokonujemy przeciwników, gasimy pożary oraz pomagamy mieszkańcom, jednocześnie mając oczy dookoła głowy i wypatrując zagrożeń. Zdobyte w ten sposób pieniądze wykorzystujemy do budowy studia nagrań, ulepszania bohatera oraz nowe ubrania i boostery ułatwiające grę. Gracz musi także skompletować magentowe winyle, poukrywane na mapie.

Potyczka odbywa się w ciekawych, zróżnicowanych tematycznie levelach, odzwierciedlających kolejne etapy kariery gracza. Zaczynamy od Ursynowa – miejsca, które ukształtowało bohatera i jego talenty, następnie trafiamy do pierwszej pracy – industrialnej przestrzeni portowo-magazynowej, by następnie trafić do japońskiej stolicy, pełnej świetlistych neonów. Kolejne levele zostaną zaprezentowane już wkrótce, a poukrywane w nich easter eggi i nawiązania do hip-hopowej kultury na pewno zaintrygują wszystkich graczy

Oprócz gry mobilnej Pezet wydał również nowy teledysk, pod tym samym tytułem.

Rap Game: The Strife przeznaczona jest dla szerokiego grona graczy, zarówno tych ceniących sobie szybką, kilkuminutową rozgrywkę jak i tych lubiących spędzać niedzielne wieczory budując i urządzając własne wirtualne M3. Rozgrywka wciągnie również miłośników rywalizacji – wyniki można bowiem śledzić w międzynarodowych rankingach. Gra przeznaczona jest na urządzenia mobilne, jest darmowa i dostępna zarówno dla urządzeń z systemem iOS jak i Android – można ją pobrać dzięki linkom umieszczonym na stronie https://rapgame.pl lub bezpośrednio z AppStore lub GooglePlay. Za jej produkcję odpowiedzialne jest HardCode Studio – dynamicznie rozwijający się, polski startup tworzący gry i aplikacje mobilne.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię