Strona głównaGryEvil Dead: The Game, Dark Deity oraz Splinter Cell za damo

Evil Dead: The Game, Dark Deity oraz Splinter Cell za damo

Piątkowy wieczór i humor świetny. A żeby jeszcze mocniej go podkręcić trzy gry do zgarnięcia za damo na umilenie weekendu.

Pierwszym z tytułów jaki możecie zgarnąć całkowicie za darmo jest Splinter Cell. Tej serii chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, najlepsza skradanka, w której wcielamy się tajnego agenta NSA – Sama Fishera. Losy świata są w naszych rękach i tylko my możemy zapobiec wybuchowi trzeciej wojny światowej.

Zobacz: Mass Effect 5 – nowy materiał i powrót znanych bohaterów

Aby pobrać grę należy wejść TUTAJ.

Evil Dead: The Game – to wieloosobowa niesymetryczna gra kooperacyjna, w której wcielamy się w Asha Williamsa lub jednego z jego przyjaciół z legendarnej serii Evil Dead lub stań po stronie zła i jako kandaryjski demon staraj się wykończyć wszystkich bohaterów.

Aby dodać tytuł do swojej kolekcji należy wejść TUTAJ.

Dark Deity – to połączenie gry przygodowej, strategicznej i RPG zainspirowanej serią Fire Emblem. Gra skupia się na turowych potyczkach, zarządzeniu dostępnymi bohaterami oraz budowaniu pomiędzy nimi relacji. Każdy z dostępnych 30 postaci wyróżnia się biografią, osobowością oraz życiowymi celami. Do tego dochodzi ponad trzysta broni.

Aby dodać Dark Deity do kolekcji należy wejść TUTAJ.

Dobrej zabawy!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię