Strona głównaGryAktualnościFar Cry 6 – w niektórych lokacjach dostępny będzie widok trzecioosobowy

Far Cry 6 – w niektórych lokacjach dostępny będzie widok trzecioosobowy

Ubisoft potwierdził, że Far Cry 6 nie będzie miał edytora map. Teraz deweloper potwierdził, że gra będzie dostępna również w trybie widoku trzeciej osoby. Jest jednak pewien haczyk.

Tryb trzecioosobowy w Far Cry 6 będzie dostępny tylko w wybranych przez twórców momentach gry. Większość czasu na świat będzie spoglądać z oczu bohatera. Jednak wybrane przerywniki filmowe będą oglądane z perspektywy trzeciej osoby.

Reżyser narracji gry, Navid Khavari stwierdził, że zmiana perspektywy pozwoli na przyspieszenie działania silnika.

W filmach [trzecia osoba] to coś, co zespół wypróbował na samym początku i działało to zaskakująco płynnie. Od razu poczułem, że ma to więcej związku z podróżą po świecie gry a najbardziej z historią w Yara.

Gra przełączy się również na widok TPP gdy gracz wejdzie do obozów partyzanckich. Tak więc, w bazach gra będzie przypominała Wiedźmina albo Assassin’s Creed.

Zobacz: Valve narzuca ograniczenia posiadaczom darmowego CS:GO

Jak dodał Khavari:

Gracze będą mogli również zobaczyć modyfikacje swoich postaci w dobrze zrealizowanych scenkach fabularnych. Okazja nadarzy się również w Guerrilla Camps, gdzie gracz spokojnie będzie mógł obejrzeć swoją spersonalizowaną postać od plecaka po ubrania.

Ponadto, gra będzie miała tryb trzecioosobowy podczas korzystania z plecaka Supremo. Te plecaki odblokują potężne umiejętności, takie jak miotacz ognia lub ostrzał pocisków.

W momentach korzystania z plecaka Supremo podczas rozgrywki przejście z perspektywy trzeciej osoby ma na celu umożliwienie graczom zobaczenia wszystkich efektów i lepszego odczuwania jego wpływu w akcji.

Premiera Far Cry 6 zaplanowana jest na 7 października.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię