Strona głównaWiadomościRazer Electra V2 - piękno dźwięku obleczone gamingowym designem

Razer Electra V2 – piękno dźwięku obleczone gamingowym designem

Czy istnieją słuchawki idealne do gamingu, które nie zrujnują graczy? Razer nie odpowie twierdząco na bezczelnego, ale zamiast tego podsuwa nam pomysł na nowy zakup sprzętu.

Ming Liang z firmy Razer ogłosił, że odświeżona wersja słuchawek Electra V2 jest idealna dla aktualnej generacji graczy. Headsetu nie mieliśmy jeszcze na głowie, ale sądząc po renomie marki, uszy nie mają szans z nowymi 40 mm membranami uzbrojonymi w magnesy neodymowe. Pozornie klasyczna stylistyka obudowy zasłania bajeczną jakość dźwięku.

Słuchawki przygrają nam z mocą do 105 dB, zachowując przy tym optymalną impedancję na poziomie 32Ω. Ich pasmo przenoszenia jest raczej standardowe (20 hz – 20 kHz), więc naszym zmysłom nie umknie żaden ton z zakresu od niskich tompnięć do najbardziej rażących pisków. Mimo niewielkiej masy 278 g, model Electra V2 nie traci na klasie dźwięków. Podobnie zresztą sprawa ma się z jednokierunkowym mikrofonem, na dodatek odłączanym. Jest czuły (-41 dB) i ma dobry przechwytywanego stosunek sygnału do szumu >50 dB. 

Jeśli lubicie długie rundki ze słuchawkami, to nie powinniście zawieść się na najnowszym dziele Razera. Headset ma elastyczny pałąk wykonany z aluminium, który nie wbija się w podstawę czaszki, łatwą regulację wysokości oraz miękkie poduchy nauszników, pozwalające zapomnieć o tym, że mamy coś na głowie. 

Electra V2 występuje w dwóch wariantach – ze standardowym jackiem 3,5 mm (59,99 euro) i USB (69,99 euro) . W przypadku drugiej wersji dedykowanej dla PC, otrzymamy system 7.1, a także zielone podświetlenie nauszników, które uruchomimy za pomocą aplikacji Razer Synapse.      

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię