Strona głównaWiadomościRazer i Ignistion Design Labs wspólnie pracują nad poprawą jakości sygnału WiFi...

Razer i Ignistion Design Labs wspólnie pracują nad poprawą jakości sygnału WiFi w domowych sieciach

Razer ogłosił partnerstwo z firmą Ignition Design Labs, która specjalizuje się w rozwiązaniach sieciowych. Jednym z najbardziej znanych produktów Ignition Design Labs jest m.in. Portal – mobilny router WiFi. Teraz obie firmy będą wspólnie pracować nad jego ulepszeniem z myślą o graczach.

Razer stworzył niemal pełny ekosystem peryferiów dla graczy, którego ważnym ogniwem są urządzenia do łączności bezprzewodowej pomiędzy komputerami. Każdy, kto korzystał z różnych modeli routerów wie, że modele niższej klasy często lubią sprawiać problemy – lagować, zakłócać jakość obrazu i powodować buforowanie (w przypadku streamowania i oglądania streamów). Portal ma rozwiązywać tego typu problemy, dostosowując się do dostępnej sieci. Zdaniem firmy jest to najlepszy wybór dla graczy, którzy wymagają najwyższej jakości komunikacji sieciowej. To kolejny etap działań firmy, która za cel postawiła sobie zapewnienie najlepszych warunków swoim fanom. Nowe urządzenie ma być także kontynuacją polityki firmy Ignition Design Labs, która połączy najnowocześniejszą technologię z atrakcyjnym wyglądem.

Najważniejsze cechy urządzenia:

– zastosowana technologie FastLanes i SmartLanes Intelligent Active Traffic and Interference Avoidance zapobiegają zbytniemu przeciążeniu dla lepszej łączności i minimalnych lagów, wykorzystując nieużywane kanały
urządzenie samo zarządza Quality of Service by ustalić odpowiedni ruch na łączach
– router korzysta z łączności Quad-Stream 802.11ac w standardzie 2.0, która jest w stanie pokryć sygnałem powierzchnię do 3 tysięcy metrów kwadratowych
– technologia WiFi AutoPilot kieruje urządzenia o najwyższym priorytecie łączności na najszybsze kanały i najbliższe połączenia.

Urządzenie jest dostępne w Razerstore, natomiast u innych dystrybutorów powinno być osiągalne w pierwszym kwartale 2018 roku. Sugerowana cena to 169.99 euro.

Źródło: Razer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię