Strona głównaWiadomościRazer Nommo - nowa linia głośników dla graczy

Razer Nommo – nowa linia głośników dla graczy

Razer mocno zaznacza swoją obecność w trakcie targów CES 2018 w Las Vegas. Kolejnym urządzeniem, które zostało zaprezentowane w stolicy hazardu są głośniki Nommo. Tylko to nie jest pojedynczy model, a cała nowa seria sprzętów.

Do tej pory Razer pokazał w Las Vegas między innymi bezprzewodową myszkę HyperFlux z ładującą podkładką oraz Project Linda, czyli laptopa ze stacją dokującą na smartfona Razer Phone. Teraz przyszła kolej na nową serię głośników dla graczy o nazwie Nommo.

Zacznijmy od podstawowego modelu Razer Nommo. To zestaw głośników typu 2.0 z 3-calowymi przetwornikami z włókna szklanego (Custom Woven Glass Fiber). Według specyfikacji model ten ma wydłużone tunele basowe, co ma przełożyć się na lepsze odwzorowanie tonów niskich i redukcję ewentualnych zniekształceń przy wysokich poziomach głośności. W uzyskaniu dobrej jakości basu pomocna ma być również funkcja kontroli (Automatic Gain Control), która ma automatycznie dopasowywać ustawienia korektora graficznego. Razer Nommo kosztują 99 dolarów. Do sprzedaży trafi także model Chroma ze złączem USB, wbudowanym DAC-iem i podświetleniem Razem Chroma. Cena za ten model to 149 dolarów.

Jednak prawdziwym crème de la crème ma być zestaw Razer Nommo Pro. To głośniki w konfiguracji 2.1, które otrzymały certyfikat THX. Wykorzystują one technologię Dolby Virtual Speaker, co oznacza, że symulują dźwięk przestrzenny 5.1. Jeśli chodzi o wyposażenie, to przetworniki podstawowe zostały pokryte kevlarem, co ma poprawiać jakość tonów średnich. Tony wysokie gwarantowane będą przez niezależne głośniki z jedwabną kopułką. Z kolei za popularne basy odpowiadać będzie cylindryczny subwoofer. Oprócz tego Razer Nommo Pro to złącza USB, optyczne i mini-jackj 3,5 mm, a także moduł Bluetooth i panel do sterowania głośnością i wyboru źródła dźwięku. Głośnikami można zarządzać przez aplikację Razer Synapse 3 lub aplikację mobilną na telefonach z Androidem lub iOS-em. Cena? Skromne 499 dolarów.

[you tube=zjiPzpFuUlY]

Źródło: TechSpot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię