Strona głównaWiadomościRazer powiększa swój asortyment o nową klawiaturę mechaniczną TKL - BlackWidow Tournament...

Razer powiększa swój asortyment o nową klawiaturę mechaniczną TKL – BlackWidow Tournament Edition Chroma V2

Esportowcy i zapaleni gracze będą mieli okazję do wymiany swojego mechanika na jeszcze lepszy sprzęt. Razer oferuje kompaktową klawiaturę wyposażoną w autorską technologię Instant Trigger Technology.

Uwielbiamy klawiatury mechaniczne za szybkość pracy i wielość funkcji. Modele TKL za niewielkie rozmiary. Natomiast firmę Razer za zrozumienie potrzeb graczy i konstrukcje pozwalające przenieść umiejętności do wirtualnego świata. I tym razem producent akcesoriów komputerowych nie zamierza zawieść naszych oczekiwań względem idealnej klawiatury do gier.

Pełnowymiarowy model BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 został zaprojektowany w formacie TKL, bez bloku numerycznego. Dzięki temu producent zaoszczędził sporo materiałów, a gracze zyskają kilkanaście centrymetrów więcej wolnego miejsca na blacie biurka. Mechanik ma byc dostępny z trzema rodzajami przełączników Green, Orange i Yellow. Te ostatnie mają najmniejszy próg aktywacji, który wynosi 1,2 mm. Każdy z gatunku przełączników ma przeżyć do 80 mln klików.

Oprócz wysokiej prędkości aktywacji możemy liczyć na swobodne programowanie podświetlenia RGB, ustawianie makr oraz system anti-ghosting na 10 klawiszy. Producent postanowił także wprowadzić do modelu ich najnowsze osiągnięcie, a mowa tu o technologii Instant Trigger Technology. Ma odpowiadać za szybkie odczytanie wybranego znaku na klawiaturze, zmniejszając opóźnienie reakcji wystepujące w konkurencyjnych modelach.

Należy również nadmienić o odłączanym przewodzie USB i niezwykłej podkładce pod nadgarstki. Swoistą poduszkę będzie można dopasować do innych klawiatur Razera, o ile mają wbudowany panel z magnesem. Weług nas BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 w wersji TKL to zestaw dla graczy z krwi i kości, którym zależy na wygodzie i szybkości działania.

Amerykanie za to urządzonko zapłacą 140 dolarów, a Polscy gracze około 500 złotych.      

 

Źródło: tomshardware.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię