Strona głównaWiadomościAkcesoriaRazer Seiren Emote – mikrofon dla streamerów, który wyświetla emotki

Razer Seiren Emote – mikrofon dla streamerów, który wyświetla emotki

Streamowanie stało się dla wielu osób sposobem na życie. Powstaje też coraz więcej sprzętów, które dedykowane są twórcom na Twitcha, YouTube’a, Mixera czy Facebooka. Jednym z nich jest nowy mikrofon Razer Seiren Emote, który wyświetla emotki na podstawie nastroju danego twórcy.

Razer Seiren Emote to nowy mikrofon dla streamerów w ofercie tej marki. Producent zdecydował się na ciekawą innowację w postaci niewielkiego wyświetlacza LED o rozdzielczości 8 na 8 pikseli. Jest on skierowany w kierunku kamery i może wyświetlać emotki na podstawie nastroju streamera. Działa to tak, że dany twórca musi wypowiedzieć nazwę danej ikonki, aby wyświetliła się ona na niewielkim wyświetlaczu.

Razer Seiren Emote

Ale to nie wszystko. Oprogramowanie mikrofonu można tak skonfigurować, aby wyświetlał on też emotki, które pojawiają się na czacie streamera lub nawet zsynchronizować z oświetleniem Philips Hue. Poza tym ma to być wysokiej jakości mikrofon o dobrym dźwięku. Dołączona do niego aplikacja Streamer Companion App jest kompatybilna z programami Twitcha, Streamlabs oraz XSplit & Mixer.

Cena Razer Seiren Emote to aż 179,99 dolarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceRazer
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię