Strona głównaGryAktualnościReady or Not - w styczniu pojawi się pierwsza duża aktualizacja symulatora...

Ready or Not – w styczniu pojawi się pierwsza duża aktualizacja symulatora SWAT

Następca singleplayerowych Rainbow Six oraz serii SWAT, Ready or Not, dostanie dużą styczniową aktualizację. Znajdą się w niej nowe bronie, kwestie mówione i tryby dla map.

Ready or Not to taktyczny FPS w stylu klasycznych części SWAT i Rainbow Six. Gra pojawiła się dość niedawno na Steam w ramach wczesnego dostępu i idealnie trafiła w okres świąteczny. Już stała się najlepiej sprzedającą się grą w ramach Zimowej Wyprzedaży – choć właściwie wyprzedaż jej nie obowiązuje.

Ready-or-Not

Twórcy, firma VOID Interactive, przyznali, że wypuścili grę nieco wcześniej niż planowali, a aktualna wersja to tak naprawdę wczesna beta. Potwierdzili również, że styczniowa aktualizacja już niedługo – a w niej wiele wyczekiwanych poprawek. Największą zmianą są nowe tryby, dodane do aktualnych map. Pojawią się też nowe oraz zmienione bronie oraz zmiany w dialogach – jeden nowy głos i usunięcie kilku starych kwestii. VOID planuje także dopracować AI cywili, poprawić komendy głosowe, jak również dać adminom i hostom więcej uprawnień w zwalczaniu toksycznych graczy.

Zobacz: Znamy datę premiery Rainbow Six Extraction

Jeśli chodzi o datę pojawienia się aktualizacji – na kanale aktualizacji Alpha na pewno będzie to styczeń, potem update trafi do pozostałych graczy.

Lista zmian aktualizacji Ready or Not:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię