Strona głównaGryAktualnościRed Dead Online – gracz zdobył sławę łowcy rasistów

Red Dead Online – gracz zdobył sławę łowcy rasistów

Jeden z graczy Red Dead Online zasłyną w Internecie jako łowca rasistów tropiący i zabijający członków KKK. Jego filmiki z gry zdobywają miliony polubień.

Do sieci trafiły materiały nagryane przez jednego z graczy, który w Red Dead Online zajmuje się ściganiem i zabijaniem członków KKK. Wyszukuje on inne postacie ubrane na biało i przyodziewające szpiczaste kapelusze, które przypominają białe przebrania członków Ku Klux Klanu, rasistowskiej organizacji.

Zobacz: Beta Riders Republic rusza 23 sierpnia

@umbrellaboyJohn Wayne? More like John Connor #reddeadredemption2 #gamingclips #rd2online #reddead2online #fyp

♬ Steel on Steel – Jeremy Soule

Yuhboi, zebrał ponad 3 miliony polubień i prawie 125 tysięcy obserwujących na TikTok. Pierwsze filmy, które zamieścił z lipcu mają ponad 7,3 miliona wyświetleń. Większosć z materiałów wygląda podobnie Yuhobi znajduje kilku graczy ubranych w białe ubrania i maski. Gracze ci często biją lub przetrzymują jako zakładników czarnego NPC. Innym razem gromadzą się bez wyraźnego powodu.

@umbrellaboyIt’s always okay to hunt a racist #fyp #keepthemrunning #reddead #rdr2 #reddeadredemption2 #gaming #gamingclips #reddead2online

♬ Union Dixie Remix – Somebody

Dzięki całkowicie białemu strojowi – wraz z udokumentowanymi przypadkami trolli, które przekształcają się w KKK za pomocą modów – można założyć, że wszyscy wrogowie przedstawieni w filmie są rasistami. Tak więc Yuhboi atakuje grupę na różne sposoby. Czasami używają broni, innym razem materiałów wybuchowych, a czasami noża lub siekiery. Wynik końcowy jest zawsze taki sam. Grupa zostaje zabita w kilka sekund, czarny NPC zostaje uwolniony, a Yuhboi świętuje. Prawie zawsze obiecuje, że wkrótce zginie więcej rasistów.

@umbrellaboyAnother successful hunt #gaming #reddead2online #rd2online #fyp

♬ Union Dixie Remix – Somebody

Jak oceniacie działania gracza?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię