Strona głównaGryAktualnościTake-Two pracuje nad trzema niezapowiedzianymi remasterami lub remake’ami

Take-Two pracuje nad trzema niezapowiedzianymi remasterami lub remake’ami

Take-Two Interactive, właściciel praw do GTA 5 potwierdziło, że przygotowuje niezapowiedziane remake’i lub remastery dla trzech gier. W sieci spekuluje się, że są to GTA III, GTA SA oraz GTA VC.

Informacja o pracach nad nowymi lub odświeżonymi wersjami gier pojawiła się podczas prezentowania wyników za I kwartał 2022. W jednym ze slajdów firma poinformowała, że ma w planach sześć nowych iteracji wcześniej wydanych tytułów.

Trzy z nich zostały już wcześniej ogłoszone, są to: GTA 5: Expanded and Enhanced oraz Kerbal Space Program dla konsol obecnej generacji oraz samodzielna wersja GTA Online. Trzy z nich nadal pozostają nieznane.

Zobacz: Beta Riders Republic rusza 23 sierpnia

Take-Two nie daje w tym temacie żadnych wskazówek. Gracze spekulują, że będą to nowe wersje GTA 3, SA oraz VC. Inni z kolei wskazują m.in. na Max Payne’a głównie ze względu na niedawne 20-lecie gry. Ci ciekawe, jeszcze w tym miesiącu mamy oczekiwać zapowiedzi nowej franczyzy, której premiera zaplanowana jest na koniec pierwszego kwartału przyszłego roku.

Ekipa Hangar 12 ma pracował nad tytułem, które jest połączeniem Cthulu z Saints Row. Z kolei deweloperzy XCOM mają tworzyć turową grę strategiczną w uniwersum Marvela. Ogłoszenia nowej gry możemy spodziewać się prawdopodobnie podczas najbliższego Gamescom.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię