Strona głównaGryAktualnościRed Dead Online – nowy tryb wprowadza walkę z falami wrogów

Red Dead Online – nowy tryb wprowadza walkę z falami wrogów

Do Red Dead Online został wprowadzony nowy tryb rozgrywki nazwany Do Broni. Gracze w ramach współpracy walczą z kolejnymi falami nacierających na nich wrogów.

W ramach nowego trybu Rockstar przygotował kilka nowych lokacji: Blackwater, Fort Mercer, Valentine, Strawberry oraz ranczo MacFarlane’a. Należy przeżyć dziesięć fal, z których każda kolejna jest coraz trudniejsza.

Według informacji przekazywanych przez graczy nowy tryb jest bardzo opłacalny pod względem nagród. Ukończenie wszystkich dziesięciu fal to 3 sztabki złota, 800 dolarów oraz 7 tys. punktów doświadczenia, ale to głównie zasługa trwającego czasowego wydarzenia, które zwiększa ilość zdobywanego doświadczenia.

Aby wejść do gry wystarczy otworzyć obozową skrytkę i przeczytać telegram od „J”. Tryb Do Broni będzie dostępny w dowolnym momencie gry. Do trybu można dostać się przez wybranie Serii telegramów na stronie startowej.

Zobacz: Plotki zapowiadają State of Play w przyszłym tygodniu

Poza tym aktualizacja wprowadza m.in. Zlecenie: Cornwall. Jest to seria Przestępstw, których celem jest magnat, a zadaniem graczy jest infiltracja Cornwall Kerosene & Tar i zdobycie Kapitału dla Guido Martellego.

Od dzisiaj do 6 września dostępny jest również Klub Rewolwerowca 2, czyli przepustka specjalna dla klasy bandytów. Podnosząc rangę zdobywamy łącznie 25 sztabek złota, specjalne premier i rzadkie przedmioty.

Nowością są także nowe elementy ubioru: strój Clelland, czyli słynne ubranie Johna Marstona oraz opaska na oko Rafferty, które można kupić u Madame Nazar.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię