Strona głównaWiadomościRozrywkaWolverine - Hugh Jackman nie wróci już do kultowej roli?

Wolverine – Hugh Jackman nie wróci już do kultowej roli?

Wygląda na to, że Hugh Jackman nie zamierza wracać do swojej kultowej roli mutanta. Czy wrzucane w ostatnim czasie przez aktora zdjęcia jednak nic nie znaczą?

Na początku lipca Hugh Jackman na swoich profilach społecznościowych wrzucił dwa zdjęcia Wolverine’a. Tym samym aktor rozbudził w fanach nadzieję na powrót w którymś z nadchodzących filmów MCU. Byłoby to wręcz naturalne, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że Marvel planuje wprowadzać pojedynczych mutantów do swoich filmów zanim doczekają się swojej własnej produkcji.

Zobacz: Plotki zapowiadają State of Play w przyszłym tygodniu

Niestety Hugh Jackman nie weźmie w tym udziału. Jak sam stwierdził w ostatnim wywiadzie, jego powrót do roli Wolverine’a jest wykluczony.

To już przeszłość. Nie mów nikomu, OK? Pozwólcie, że dodam jeszcze jedno. Nie ma dnia, w którym nie byłbym niesamowicie wdzięczny za to, że byłem częścią tego wszechświata. Zwłaszcza że byłem od samego początku i widziałem, jak Kevin Feige przechodzi od bycia asystentem do producenta i mojego kumpla, a później do miejsca, w którym jest dzisiaj. I to była życiowa rola. Więc nie chcę, żeby ludzie czuli, że kiedy mówię, że skończyłem, jest to łatwa sprawa. To był jeden z wielkich rozdziałów mojego życia.

Aktor skomentował również plotki sugerujące jego powrót. Stwierdził, że Feige nie kontaktował się z nim w sprawie powrotu i nie składał mu żadnej oferty. Zatem nie ma sensu dalej drążyć tematu. Dodał również, że film Logan był jego pożegnaniem z rolą mutanta. Dodał również, że ktoś powinien powiedzieć o tym Ryanowi Reynoldsowi, który cały czas wierzy, że uda mu się namówić go do powrotu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię