Strona głównaGryAktualnościRed Dead Online: Rockstar zapowiada nowe wydarzenia i promcje w grze

Red Dead Online: Rockstar zapowiada nowe wydarzenia i promcje w grze

Rockstar dodał nowe misje, nagrody i wydarzenia do Red Dead Online. Zapowiedział też istotne zniżki dotyczące niektórych zakupów w grze.

W tym tygodniu w Red Dead Online pojawia się nowa zawartość. Gracze mogą wziąć udział w nowych misjach oraz dużych wydarzeniach, rozgrywanych od teraz do pierwszych tygodni sierpnia. Rockstar zapowiedział nowości we wpisie na Twitterze, a szczegóły opublikowano na stronie autorów gry. 

Dodatkiem do misji Dockside Missions ma być polowanie na legendarny rubin, Ember of the East. Gracze, którym uda się go znaleźć przed 2 sierpnia, otrzymają dostęp do ekskluzywnych nagród.

Same Dockside Contracts to trzy nowe misje, których ukończenie daje dostęp do czwartej, rozgrywającej się w mieście inspirowanym Nowym Orleanem. Gracze sami muszą poznać szczegóły, wiadomo jedynie, że chodzi o skok na lokalną firmę handlową. Powiązanie z Blood Money może sugerować, że gracze będą musieli pomóc lokalnemu gangsterowi w rozwinięciu biznesu. 

Zobacz: Red Dead Online – Rockstar zablokował jedną z największych usług do oszukiwania w grze

Kolejna nowość to polowanie na rubin Ember of the East. Plotki głoszą, że klejnot jest ukryty gdzieś w Annesburgu. Póki co wiadomo tylko tyle, resztę wskazówek trzeba będzie zebrać samemu, dbając jednocześnie, by nie wyprzedzili ich inni. Będzie też jednak możliwość wykradzenia klejnotu siłą. Za jego odnalezienie czekają nagrody, między innymi przedmioty w grze.

Dla miłośników strzelania przygotowano rywalizację w The Quick Draw Club No. 1. Wydarzenie będzie dostępne do 9 sierpnia i zaoferuje graczom 25 rodzajów nagród, między innymi wyjątkowy rewolwer. Rockstar ogłosił też specjalne zniżki na zakupy w grze, dostępne tylko w tym tygodniu. Wszystkie standardowe kostiumy są przecenione o 40%, a broń samopowtarzalna o 30%.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceRockstar
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię