Strona głównaGryAktualnościRed Dead Redemption 2 – jak wygląda gra na ustawieniach niższych niż...

Red Dead Redemption 2 – jak wygląda gra na ustawieniach niższych niż najniższe?

Problemem wielu graczy PC jest brak możliwości odpalenia niektórych gier z powodu słabego sprzętu. Od wielu lat LowSpecGamer walczy z tym obniżając ustawienia gier do absurdalnych poziomów, których nie przewidzieli nawet twórcy. Zobacz jak wygląda Red Dead Redemption 2 w trybie tostera.

Premiera Red Dead Redemption 2 na PC miała miejsca dwa tygodnie temu. Start nie był dla wszystkich udany z powodu błędów gry oraz problemów z jej uruchomieniem. Kolejny problem tytułu to wymagania sprzętowe, powodujące, że nawet RTX 2080 Ti nie jest w stanie poradzić sobie z utrzymaniem 60 klatek na sekundę.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 na PC jest za szybkie dla głównego bohatera

A co w sytuacji gdy nasz sprzęt nawet na ustawieniach minimalnych ledwo zipie? Na to pytanie po raz kolejny odpowiedział LowSpecGamer. YouTuber od dawna pokazuje jak wyglądają gry po uruchomieniu ich w absurdalnie niskich ustawieniach, których nie przewidzieli nawet twórcy gry. Podobnie jak w przypadku innych produkcji konieczne było grzebanie w plikach gry i małe modyfikacje. A efekt możecie podziwiać poniżej:

Zobacz: Red Dead Redemption 2 – potężna aktualizacja ma naprawić problemy na PC

Pozostaje tylko pytanie czy chcielibyście grać „plastelinowymi” ludzikami?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię