Advertisement
Strona głównaGryAktualnościMass Effect – piąta część jest w trakcie produkcji, ale jeszcze sobie...

Mass Effect – piąta część jest w trakcie produkcji, ale jeszcze sobie poczekamy

Podczas tegorocznego N7 Day, BioWare nieśmiało napomknęło o kolejnej części Mass Effect. A według najświeższych informacji można wnioskować, że gra jest już w produkcji, a nad tym procesem czuwa Mike Gamble.

Tegoroczny N7 Day to taka już bardziej nostalgia niż huczne wydarzenie, ale nic dziwnego w świecie Mass Effect nie za wiele się ostatnio działo. Kiepska czwórka pozostawiła za sobą niesmak i delikatny smrodek. I chyba każdy fan serii oczekuje, że te niemiłe wspomnienia zostaną zatarte dzięki kolejnej świetnej grze. Na razie wiemy tyle, że BioWare pracuje nad Dragon Age 4, który ma być takim Anthem ze smokami. Ale wczytując się w ten wpis możemy doszukać się nieoczywistej informacji, że kiedyś nadejdzie oczekiwana „piątka”.

Zobacz: Mass Effect na grafikach koncepcyjnych niewykorzystanych w grze

I wygląda, na to, że faktycznie tak się stanie. Jason Scherier z serwisu Kotaku napisał:

W międzyczasie, BioWare ciągle pracuje przy grach RPG. Oprócz wyczekiwanego Dragon Age 4 (…) na bardzo wczesnym etapie produkcji znajduje się również nowy Mass Effect tworzony w Edmonton pod nadzorem Mike’a Gamble’a, długoletniego producenta w BioWare.

Zobacz: Trylogia Mass Effect może doczekać się remastera

Taka informacja bardzo cieszy. Gamble wcześniej pracował nad Mass Effect 2 oraz 3. Jest więc szansa, że piąta część powtórzy sukces oryginalnej trylogii. Jednak ze względu na wczesny etap produkcji na grę jeszcze długo poczekamy. Możliwość zagrania w nowego ME będziemy mieli dopiero w okolicach 2023 roku i to przy pomyślnych wiatrach.

Fanom pozostaje czekać i po raz kolejny ogrywać trylogię Sheparda.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię