Strona głównaGryAktualnościRockstar przeprasza za problemy z RDR2 na PC, ale póki co ich...

Rockstar przeprasza za problemy z RDR2 na PC, ale póki co ich nie naprawia

Rockstar Games oficjalnie przeprosiło wszystkich graczy za problemy z Red Dead Redemption 2 w wersji na PC. Chociaż firma współpracuję z Nvidią nad usunięciem wszystkich usterek, to wciąż nie z każdym sobie poradziła.

Red Dead Redemption 2 to rewelacyjna gra, jednak z najlepszych w ostatnich miesiącach, o ile działa poprawnie. Na PC-tach produkcja Rockstar Games miała bardzo trudny start. Pomimo wydawania kolejnych aktualizacji twórcy nadal nie poradzili sobie ze wszystkimi usterkami. Nawet te, które rzekomo zostały zażegnane, nadal wielu graczom sprawiają problemy. Nie pozostało zatem nic innego, jak oficjalnie przeprosić.

– Zdajemy sobie sprawę, że niewielka liczba graczu Red Dead Redemption 2 na PC ciągle ma pewne problemy z stutteringiem. Wierzymy, że występuje to na specyficznej kombinacji sterowników i kart graficznych Nvidia z konkretnymi procesorami. Dzisiaj wydamy aktualizację, która częściowo zajmie się problemem stutteringu i kilkoma innymi. Aktualnie pracujemy z Nvidią, aby w przyszłej aktualizacji kompletnie wyeliminować ten problem, ale może nam to zająć jeszcze kilka dni. Chcemy być pewni, że na pewno rozwiąże to problem – brzmi oświadczenie Rockstar Games.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 PC pozwoliło rozwiązać największą tajemnicę w grze

Zatem informacja jest prosta – są problemy, ale na ten moment nie ze wszystkimi jesteśmy w stanie sobie poradzić. Dobrze chociaż, że padły oficjalne przeprosiny, bo sprawa rzeczywiście jest – mówiąc delikatnie – słaba. Rockstar Games zawsze miało problemy z portowaniem swoich produkcji na PC i najwyraźniej nic w tej kwestii się nie zmieniło.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię