Strona głównaGryAktualnościRedfall – walka z bossem na kolejnym gameplay’u

Redfall – walka z bossem na kolejnym gameplay’u

Zgodnie z przewidywaniami, Bethesda udostępnia kolejne materiały z nadchodzącego Redfall. Tym razem deweloper wypuścił film przedstawiający walkę z minibossem. Jednak budzi on obawy graczy.

Do premiery Redfall pozostał miesiąc, nic więc dziwnego, że Bethesda zaczyna ostrą kampanię marketingową promującą nową produkcję. Jakiś czas temu dostaliśmy materiał przedstawiający jedną z bohaterek gry. Tym razem dostajemy materiał przedstawiający walkę z minibossem.

Udostępniony przez serwis IGN fragment przedstawia walkę z The Rookiem. Jednak trzeba przyznać, że dobrani zostali do tego ludzie z łapanki. Na filmie witać głównie chaos oraz brak umiejętności gry. Nie wiem czy jest to film promujący czy bardziej zniechęcający do gry.

Na forum Redfall nie brakuje wpisów krytykujących film. Wielu wyciąga wnioski, że gra jest zwyczajnie nudna i monotonna. Niektórzy stwierdzają, że gra wygląda jakby broń nie zadawała obrażeń tylko ogłuszała, inni zastanawiają się czy testerzy nie potrafią grać czy zwyczajnie gra jest nudna.

O tym jak jest przekonamy się 2 maja, czyli w dniu premiery. Tytuł trafi na PC oraz Xbox Series.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię