Strona głównaGryAktualnościRekordowe CS:GO z milionem grających w jednym momencie!

Rekordowe CS:GO z milionem grających w jednym momencie!

Stało się! Może delikatna w tym zasługa panującej obecnie sytuacji na świecie, ale najważniejsze, że CS:GO pokonało w końcu ważny kamień milowy jeśli chodzi o liczbę jednocześnie grających w nią osób.

Najnowsze dane zaprezentowane przez Steam pokazują, że w jedną z najpopularniejszych strzelanek na świecie grało jednocześnie 1 001 756 graczy. Wygląda na to, że przejście na Free to Play było najlepszą decyzją, jaką mogła podjąć ekipa Valve. W czasach, gdy CS:GO było jeszcze płatne, ilość graczy rzadko sięgała 500 tysięcy. Co prawda nie jest to jeszcze absolutny rekord Steama pośród wszystkich gier – ten należy do PUBG i wynosi ponad 3,2 miliona – ale zdecydowanie jest dobrze i pewnie będzie jeszcze lepiej.

rekord csgo

Co prawda wiąże się to ze sporą ilością cheaterów, przebywających na serwerach, ale i z tym Valve stara się walczyć. Przypomnijmy chociażby, że twórcy CS-a “zatrudnili” do walki z oszustami sztuczną inteligencję, która każdego dnia nakłada na nich rekordowe ilości VAC-banów. Pozostaje więc życzyć powodzenia i cieszyć się ze wspaniałego wyniku naszej ulubionej gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię