Strona głównaGryAktualnościRemake Metal Gear Solid tylko na PC i PS5?

Remake Metal Gear Solid tylko na PC i PS5?

Według najnowszych plotek Remake Metal Gear Solid zawita wyłącznie na dwóch platformach. Kolejny exclusive znajdowałby się tym samym w rękach Sony.

Ostatnie wieści dotyczące Remake’a Metal Gear Solid pochodzą z kanału RedGamingTech na YouTube. Jeden z użytkowników Resetery wspomniał o potencjalnej premierze MGS-a na PC i teraz potwierdził to RedGamingTech. Chociaż oryginalne źródło tej informacji ma podobno 100-procentową skuteczność, wciąż są to tylko plotki.

Zobacz: PlayStation 5 jest największą konsolą w historii marki

Jeżeli plotki okażą się prawdą, remake trafi wyłącznie na PlayStation 5 oraz PC. Byłby to kolejny już konsolowy exclusive Sony. Pojawiły się również informacje dotyczące potencjalnych premier pozostałych części MGS-a – 2, 3 i 4. W tym przypadku planowane mają być jedynie remastery. Nie wiadomo również nic o potencjalnej premierze na PS5.

Na potwierdzenie plotek będziemy musieli poczekać oczywiście na oświadczenia PlayStation lub Konami. Remake MGS wygląda jednak na kolejny, solidny krok w polityce Sony, inwestowaniu w ekskluzywne tytuły na konsolę nowej generacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię