Strona głównaGryAktualnościRemaster Borderlands: Game of the Year Edition coraz bliżej oficjalnej zapowiedzi

Remaster Borderlands: Game of the Year Edition coraz bliżej oficjalnej zapowiedzi

Pierwsze doniesienia o remasterze pierwszej części Borderlands pojawiły się w połowie 2018 roku. Najnowsze informacje w tej sprawie sugerują, że do oficjalnej zapowiedzi tytułu zostało już niewiele czasu.

Bliskość zapowiedzi (i oby premiery) odświeżonej wersji Borderlands wiążą się z pojawieniem się tytułu w bazie koreańskiej agencji przyznającej grom odpowiednie kategorie w związku z ograniczeniami wiekowymi. Niedługo po tym podobny wpis pojawił się na stronie internetowej analogicznej bazy na Tajwanie.

Niepokojącą wiadomością może być jednak fakt, że wpisy w tajwańskie bazie dotyczą gry w wersji na PS4 i Xbox One. Wersja na komputery pojawiła się za to w bazie koreańskiej i możemy być pewni, że Borderlands to gra, która na pewno nie ominie PC-tów. Pewność możemy mieć również w kwestii dodatków, które powinny być wydane w jednym pakiecie razem z podstawową wersją gry. Oprócz tego możemy oczekiwać poprawionej oprawy graficznej.

Remaster Borderlands: GOTY byłby debiutem tej części na konsole PS4. Posiadacze Xbox-ów One mogą w nią grać w ramach wstecznej kompatybilności.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię