Strona głównaGryAktualnościRemaster kampanii Modern Warfare 2 właśnie zadebiutował na PS4

Remaster kampanii Modern Warfare 2 właśnie zadebiutował na PS4

Potwierdziło się – zremasterowana kampania z Call of Duty: Modern Warfare 2 ujrzała światło dzienne. Activision oficjalnie zapowiedziało remaster, który swoją premierę będzie miał w pierwszej kolejności na PlayStation 4.

Zremasterowana kampania to w pierwszej kolejności grafika w wysokiej rozdzielczości – nawet do 4K i z zastosowaniem HDR. Poza tym odblokowany framerate i wsparcie dla panoramicznych monitorów w wersji PC.

Remaster będzie zawierał komplet, znanych z Modern Warfare 2 18 misji, włącznie ze słynną “No Russian”, która zmuszała graczy do przemierzania lotniska, na którym terroryści dokonywali rzezi cywilów. Gra pozostawiała graczom wybór – czy chcą się do niej przyłączyć, czy nie. Natomiast nie zobaczymy w nowej wersji trybu multiplayer ani Spec Ops.

Oprócz samej kampanii, w remasterze zobaczymy pakiet “Underwater Demo Team Classic Ghost Bundle”. To dodatkowa zawartość dla Modern Warfare oraz Warzone, czyli między innymi skiny, dwa schematy broni, nowy finisher, pakiet głosów oraz karta i emblemat gracza.

Zobacz: Remaster Modern Warfare 2 jeszcze nie wyszedł, a niektórzy już go skończyli

Jak napisałem we wstępie, aktualnie w remaster mogą się zaopatrzyć posiadacze PS4, a gracze spod znaku Xboxa One oraz PC mogą go zamówić w ramach preordera w kliencie Blizzarda.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię