Strona głównaGryAktualnościRemaster kampanii Call of Duty: Modern Warfare 2 niedługo pojawi się w...

Remaster kampanii Call of Duty: Modern Warfare 2 niedługo pojawi się w sklepach?

Wczoraj informowaliśmy o prawdopodobnym reboocie serii Black Ops. Dzisiaj podobne informacje docierają na temat innej, popularnej wojennej strzelanki – Call of Duty: Modern Warfare 2.

To jeden z najbardziej ikonicznych tytułów w serii Call of Duty. Gra cieszyła się ogromnym rozgłosem wśród fanów, ale też zebrała trochę krytyki. Jednym z najważniejszych elementów była kampania, z udziałem tak istotnych dla serii postaci jak Ghost, którego ostatnio dodano także do Modern Warfare. Nie zabrakło również multiplayera i map Rust oraz Terminal, które kojarzy chyba każdy fan serii.

Wiele wskazuje na to, że już niedługo gracze będą mogli się cieszyć zremasterowaną wersją gry. Tak przynajmniej twierdzi koreańska agencja zajmująca się klasyfikacją wiekową gier. Tyle, że w remasterze może zabraknąć pewnego ważnego elementu.

Południowokoreański Komitet Oceny Gier wydał ostatnio “rating” dla Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered. To doskonała wiadomość dla fanów kampanii, ale wygląda na to, że w nowej wersji zabraknie multiplayera.

ZobaczTamagotchi w Modern Warfare rośnie dzięki eliminacjom w multiplayerze

Plotki o takiej wersji gry krążą od kilku lat, na szczęście jednak być może nie cała nadzieja dla fanów multiplayera przepadła. Według innych, nie potwierdzonych jeszcze doniesień, trwają prace nad nie jednym, a trzema projektami osadzonymi w serii Call of Duty. Może tu chodzić między innymi o Call of Duty 2020 oraz niezatytułowaną jeszcze grę free-to-play. I to właśnie ta ostatnia może być samodzielną wersją trybu multiplayer z “dwójki”. Jak już wspomniałem – te informacje nie są jeszcze w żaden sposób potwierdzone, ale to chyba dobra opcja dla fanów obu sposobów grania.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię