Advertisement
Strona głównaGryAktualnościTony Hawk’s Pro Skater: Najlepsze części gry powrócą w nowej wersji?

Tony Hawk’s Pro Skater: Najlepsze części gry powrócą w nowej wersji?

Seria gier Tony Hawk’s z pewnością zapisała się w życiorysach wielu graczy i była iskrą napędową do rozpoczęcia przygody ze skatebordingiem dla wielu z nich. Sam należę do tej grupy i wygląda na to, że wszystko może powrócić dzięki remasterom Tony Hawk’s Pro Skater 1 oraz 2.

Piąta część, Tony Hawk’s Pro Skater nie była sukcesem, wręcz pozostawiła pewien niesmak, który powoduje, że gracze jeszcze bardziej tęsknią za tym co było i z radością wspominają dwie pierwsze gry serii. Według znanego informatora, Activision planuje remaster Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2.

Zobacz: Czyżby Activision pracowało nad nowym Crashem?

Odświeżone wersje miałby pojawić się jeszcze w tej generacji konsol. Według informacji przekazanych przez Sabiego – Activision może już w chwili obecnej posiadać prototyp lub demo odświeżonych wersji gier.

Jeżeli informacje się potwierdzą, to z pewnością wielu graczy powróci do czasów beztroskiego dzieciństwa, skakania po rampach i klejenia kolejnych trików na desce. W tej ekipie będę również ja. Co więcej Seria Tony Hawk’s Pro Skater niedawno obchodziła swoje 20-lecie, jest to zatem świetna okazja na odświeżenie najstarszych z części.

Zobacz: Disney może kupić Activision Blizzard?

Activision na razie nie potwierdza tych informacji. Pozostaje czekać cierpliwie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcepsu
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię