Strona głównaGryAktualnościRemedy Entertainment udostępniło informacje o pięciu projektach

Remedy Entertainment udostępniło informacje o pięciu projektach

Remedy poinformowało, że obecnie pracuje równolegle nad pięcioma projektami. Wśród gier Alan Wake 2, Control multiplayer oraz Max Payne.

Deweloper odpowiedzialny za Alan Wake oraz Control – Remedy Entertainment zaprezentowało listę projektów nad którymi pracuje. Znalazł się tam m.in. Alan Wake 2, do którego w zeszłym tygodniu opublikowano kilka grafik koncepcyjnych. Jednak póki co mamy nie oczekiwać żadnych nowych informacji na jego temat. Jak podają twórcy:

Alan Wake 2 jest w pełnej fazie produkcyjnej. Pozostało dużo pracy, ale gra zaczyna nabierać pełniejszej formy w wielu obszarach. Jak zakomunikowano wcześniej, Alan Wake 2 zostanie wydany w 2023 roku.

Następna na liście jest Codname Vanguard, darmowa kooperacyjna strzelanka PVE, która jest rozwijana od jakiegoś czasu. Czyli możemy spodziewać się kolejnych nowości w grze.

Zobacz: Dead Space remake – potwierdzono datę premiery

Dalej mamy Codname Condor, czyli spin-off Control w wersji dla wielu graczy. Obecnie trwa weryfikacja koncepcji gry. Z kolei ogłoszony w czerwcu ubiegłego roku Heron jest obecnie na etapie koncepcji oraz prototypowania.

I chyba najważniejsze, czyli Max Payne, który powstanie we współpracy z Rockstar. Ostatecznie powstanie remake pierwszej oraz drugiej części Max Payne.

Alan Wake 2 ma zostać wydane w 2023 roku, reszta projektów spodziewana jest pomiędzy 23 a 25 rokiem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię