Strona głównaGryAktualnościPolacy tworzą symulator… komornika

Polacy tworzą symulator… komornika

Odnoszę wrażenie, że Polacy mają dziwne umiłowanie do symulatorów. Jednak nie tych ciekawych, jak wyścigi samochodowe (wyjątkiem jest Drift 19). Nie wiedzieć dlaczego upodobaliśmy sobie dziwne gry. Jedną z nich jest symulator komornika, który zostanie wydany w przyszłym roku.

W segmencie symulatorów chyba już nic nie może zdziwić. Mamy przecież symulator kozy, księdza, kromki do chleba, a nawet masturbanta. Powstają też symulatory żula oraz handlarza narkotyków. W tym gronie możliwość wcielenia się w komornika już nie szokuje. Wręcz przeciwnie, wydaje się zaskakująco normalne.

Symulator komornika – Repo Man – tworzony jest przez toruńskie studio Baldur Games, które ma na swoim koncie między innymi produkcję typu hack’n’slash o nazwie Grave Keeper. Z kolei wydawcą będzie Ultimate Games S.A.

– Produkcja ta pozwoli na bliższe poznanie komorniczego świata, czyli branży owianej pewną tajemniczością i czasem także złą sławą. Co istotne, Repo Man zaprezentuje poważne podejście do tematu. Nie zabraknie tutaj wyborów moralno-etycznych, a niektóre sytuacje mogą być dla graczy naprawdę trudne – mówi CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

Gra ma skupiać się na trybie dla pojedynczego gracza, w którym będziemy budować komorniczą karierę. Twórcy zapewniają o licznych zleceniach i rozbudowanej rozgrywce. Zajęcie najcenniejszych przedmiotów ma nie tylko wymagać umiejętności szukania, ale też dostawania się do zamkniętych pomieszczeń, a nawet obserwowania dłużnika. Nie ma też brakować wyborów moralno-etycznych.

Repo Man - symulator komornika

Premiera Repo Man jest planowana na czwarty kwartał 2020 roku, więc poczekamy na nią jeszcze kilkanaście miesięcy. Produkcja trafi na Steama, ale w planach jest również wersja na konsole.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię