Strona główna Esport Counter-Strike Kurier zgubił puchar dla zwycięzców DreamHack Masters Dallas 2019

Kurier zgubił puchar dla zwycięzców DreamHack Masters Dallas 2019

Sami w naszej redakcji sporo przeżyliśmy już z kurierami, ale w miniony weekend firma UPS zrobiła sobie ogromną antyreklamę wśród wszystkich fanów esportu. Mogliście tego nie zauważyć, ale Team Liquid – zwycięzcy DreamHack Dallas, nie otrzymali trofeum. Nie dlatego, że organizator go nie przygotował. Puchar został zgubiony przez kuriera.

Tak, Team Liquid nie dostali pucharu za wygranie DreamHack Dallas, ponieważ ten został zgubiony przez kuriera. Konkretnie przez kuriera firmy UPS. Na szczęście organizatorzy mieli też przygotowane indywidualne nagrody dla zwycięskiej drużyny w postaci pamiątkowych sygnetów. To one zostały im wręczone na scenie po wygranej, więc sytuacja została nieco uratowana.

Zobacz: Polska scena CS:GO zachłysnęła się kultem sukcesu i nie dostrzega własnych problemów

Co w tym momencie dzieje się z pucharem? Nie wiemy. Na oficjalnym profilu DreamHacka na Twitterze możemy jedynie przeczytać przeprosiny i obietnicę, że trofeum zostanie wysłane do Team Liquid jak tylko się odnajdzie. Oby stało się to jak najszybciej, bo z kolejnymi dniami UPS będzie mieć coraz większy problem i coraz gorszą opinię wśród fanów esportu. Póki co sprawa została częściowo obrócona w żart, ale problem jest realny i musi zostać rozwiązany.

Team Liquid wygrali DreamHack Masters Dallas 2019 pokonując w finale ENCE wynikiem 2:1 (16:8, 17:19 i 16:13). Oprócz trofeum i sygnetów, zdobyli także 100 tys. dolarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE