Strona głównaGryAktualnościClaire topless – pierwszy nagi mod do Resident Evil 2 (wideo)

Claire topless – pierwszy nagi mod do Resident Evil 2 (wideo)

Resident Evil 2 jest grą świetną. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Ale można ją jeszcze poprawić, np. modami. Jeden z nich powstał dla typowych stulejarzy, bo pozwala na granie do połowy nagą Claire Redfield.

Bieganie topless gdy właśnie rozpoczyna się apokalipsa zombie nie brzmi jak dobrze przemyślany plan. To trochę tak, jakby poruszać się z doczepionymi do ciała stekami wokół wygłodniałych psów i liczyć na to, że żaden nas nie ugryzie. Ale przecież nie o logikę tutaj chodzi. A o co? Tego chyba tłumaczyć nie trzeba.

Zobacz: Resident Evil 2 z widokiem FPS. Nie bałeś się rozgrywki? Spróbuj tego

Jeden z modów do Resident Evil 2 pozwala na granie Claire Redfield – jedną z dwóch bohaterek gry – w wersji topless, czyli bez górnego ubrania. Może i jest to bez sensu, może to tylko zlepek pikseli, ale nie da się ukryć, że grafika poszła na tyle do przodu, że postacie z gier coraz bardziej przypominają prawdziwych ludzi. Wielu osobom to w zupełności wystarczy. Zresztą nie od dzisiaj o niektórych postaciach z gier mówi się niczym o ikonach seksu. Wystarczy wspomnieć chociażby Larę Croft. Czy za sprawą tego moda do grona dołączy też Claire? Tego nie wiem.

Zobacz: Resident Evil 2: Uszkodzone animacje twarzy sprawiają, że można popuścić w portki

Wspomniany mod możecie pobrać ze strony Nexus Mod. Jednak musicie mieć utworzone tam konto z włączoną widocznością gołych modyfikacji. Dla ciekawskich dodam, że wygląd Claire Redfield w Resident Evil 2 jest wzorowany na prawdziwej modelce…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewccftech
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię