Strona głównaGryAktualnościZa kilka dni demo Resident Evil 3 i beta Resident Evil: Resistance

Za kilka dni demo Resident Evil 3 i beta Resident Evil: Resistance

Jeśli nie możecie się doczekać premiery Resident Evil 3 i Resident Evil: Resistance, to mamy świetne informacje! Jeszcze w tym tygodniu na Steamie pojawi się wersja demo produkcji dla pojedynczego gracza, a niedługo później beta trybu sieciowego.

Capcom oficjalnie ogłosił, że już 19 marca na Steamie pojawi się wersja demonstracyjna gry Resident Evil 3. Oczywiście wcielimy się w nim w Jill Valentine, która będzie próbowała uciec z Racoon City, jednocześnie nie dając się zabić Nemesisowi. Deweloper obiecuje, że demo będzie bardziej nastawione na akcję niż zeszłoroczne demo Resident Evil 2.

Resident Evil 3 - Nemesis

Ale to nie wszystko! W tym miesiącu (27 marca) rozpocznie się też otwarta beta gry Resident Evil: Resistance, czyli trybu sieciowego z asynchronicznym multiplayerem. W nim wcielimy się albo w jednego z uciekinierów, albo w tzw. mistrza gry, który za pomocą pułapek i potworów będzie chciał pokonać ludzi. Produkcja zapowiada się niezwykle ciekawie i może dostarczyć mnóstwo zabawy ze znajomymi.

Oprócz tego Capcom opublikował krótki trailer:

Resident Evil 3 i Resident Evil: Resistance w pełnej wersji zadebiutują już 3 kwietnia 2020 roku w wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię