Advertisement
Strona głównaGryAktualnościResident Evil 3 Remake – zobacz pierwsze fragmenty gameplayu

Resident Evil 3 Remake – zobacz pierwsze fragmenty gameplayu

Wczoraj Capcom oficjalnie zapowiedział remake Resident Evil 3. Japońska firma trochę zagrała wszystkim fanom na nosie, bo prezentowany wcześniej Project Resistance okazał się być po prostu multiplayerowym trybem odnowionej trójki. Teraz dostaliśmy pierwsze fragmenty gameplayu.

Z okazji zapowiedzi Capcom opublikował wideo od deweloperów, na którym omawiane są niektóre funkcje i nowości w Resident Evil 3 Remake. Widzimy też kilka fragmentów rozgrywki i nie ma co ukrywać – wyglądają one bardzo dobrze. Możemy liczyć na podobne lub nawet lepsze doznania niż w przypadku odnowionej wersji Resident Evil 2. Fani zwrócili też uwagę na pewien niewielki szczegół.

W pewnym momencie główna bohaterka – Jill Valentine – robi unik przed atakiem zombie. Nie ma w tym nic dziwnego. To właśnie Resident Evil 3 wprowadziło do serii uniki. W oryginalnej części polegały one na wciśnięciu przycisku w odpowiednim momencie, w zależności od ataku przeciwnika. W remak’u wyglądają bardziej na takie, które można wykonać w każdym momencie.  Uwagę zwraca też zmiana wygląda bohaterów, a szczególnie Carlosa Oliveira.

Resident Evil 3 Remake ma zadebiutować 3 kwietnia 2020 roku w wersji na PC, PS4 oraz XOne.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię