Advertisement
Strona głównaGryAktualnościResident Evil 3 – więcej akcji i kilka zmian w porównaniu z...

Resident Evil 3 – więcej akcji i kilka zmian w porównaniu z oryginałem

Remake Resident Evil 3 zadebiutuje 3 kwietnia 2020 roku w wersji na PS4, XOne oraz PC. Dwóch producentów gry udzieliło japońskiemu magazynowi Famitsu wywiadu, dzięki czemu dowiedzieliśmy się kilka nowych rzeczy na temat produkcji. Ta ma być bardziej nastawiona na akcję niż dwójka.

Peter Fabiano oraz Masachika Kawata – dwa producenci Resident Evil 3 – udzielili wywiadu japońskiemu serwisowi Famitsu. Dzięki uprzejmości jednego z użytkowników Twittera, który przetłumaczył całą rozmowę, poznaliśmy kilka ciekawych kwestii na temat nadchodzącej gry.

Zobacz: Resident Evil 3 Remake – Sasha Zotova użyczyła swojej twarzy Jill Valentine

Przede wszystkim gra będzie podobna do Resident Evil 2, ale należy spodziewać się kilku zmian. Ma być bardziej nastawiona na akcję. Nie będzie też w 100 procentach zgodna z oryginałem. Twórcy przygotowali kilka nowości, aby osoby już zaznajomione z Resident Evil 3 też miały coś nowego do odkrycia i przeżycia. Jedna z największych zmian ma dotyczyć Brada Vickersa, czyli jednego z członków oddziału STARS. W oryginale szybko ginie on z rąk Nemesisa.

Zobacz: Resident Evil 3 Remake – zobacz pierwsze fragmenty gameplayu

Oprócz tego Kawata i Fabiano przyznali, że gra jest już w 90 procentach ukończona, więc nie ma ryzyka opóźnień. Resident Evil 3 Remake powinno zgodnie z planem zadebiutować 3 kwietnia 2020 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceUSGamer
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię