Strona głównaGryAktualnościResident Evil 4 – fani wieszają psy na aktorce głosowej

Resident Evil 4 – fani wieszają psy na aktorce głosowej

Na aktorkę głosową, która wcieliła się w Adę Wong w remake’u Resident Evil 4 spadła fala hejtu. Problem był tak duży, że Lily Gao zablokowała swoje konta w mediach społecznościowych.

Pomimo tego, że większość graczy oraz krytyków uważa Resident Evil 4 Remake za świetną grę, to znalazło się także grono oburzonych, którzy zachowali się jak psy spuszczone ze smyczy. Konkretniej chodzi o voice acting jaki został zaserwowany przez Capcom w nowej wersji gry. Część graczy boli sposób w jaki swoją rolę odegrała Lily Gao wcielająca się w Adę Wong.

Część graczy postanowiła uprzykrzyć życie aktorce i zaczęła atakować ją w mediach społecznościowych. Weilu graczy oskarża ją o zrujnowanie remake’u i obwinia za zmarnowanie pieniędzy wydanych na grę.

Wśród oskarżeń znalazły się nieliczne głosy, które chwalą nową aktorkę.

Ostatecznie Gao usunęła wszystkie swoje posty z Instagrama oraz zablokowała możliwość komentowania.

Wcześniej posobna sytuacja spotkała Laurę Bailey, która wcieliła się w Abby z TLoU Part II. W jej przypadku doszło nawet do grożenia śmiercią.

Wygląda na to, że niektórym korba mocno odbija i nie wiedzą, gdzie jest granica pomiędzy krytyką i niezadowoleniem a groźbami karalnymi i psychicznym tłamszeniem drugiego człowieka. Nawet jeżeli coś jest faktycznie złe, to zawsze można wyrazić swoją opinię w kulturalny sposób.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię