Strona głównaWiadomościRozrywkaHarry Potter zostanie nakręcony od nowa. Tym razem jako serial

Harry Potter zostanie nakręcony od nowa. Tym razem jako serial

Fani serii Harry Potter chyba nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Warner Bros planuje stworzenie serialu, który będzie rebootem filmowej adaptacji.

Grudniowe plotki zostały potwierdzone. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Bloomberg Warner Bros. planuje stworzenie nowego serialu o Harrym Potterze dla HBO Max. Nie będzie to jednak kontynuacja czy rozszerzenie uniwersum tylko jego restart.

Łącznie miałby powstać siedem sezonów, które odpowiadałby siedmiu książkom. Można spodziewać się, że sezony będą miały różną liczbę odcinków w sezonie, sądząc po grubości poszczególnych tomów.

Decyzja o reboocie jest trochę zaskakująca. Pomimo tego, że od premiery Kamienia filozoficznego minęło ponad 20 lat, to cała seria cieszy się nadal wielką popularnością, a trójka głównych aktorów wydaje się być nierozerwalna ze granymi postaciami. W tej sytuacji twórcy będą musieli bardzo mocno postarać się z doborem aktorów.

Jak na razie jednak temat nie jest pewny. Na 12 zaplanowano spotkanie z inwestorami Warner Bros. Discovery. Wtedy zostanie podjęta decyzja o losach produkcji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię