Strona głównaGryResident Evil 4 HD mod gotowy do pobrania

Resident Evil 4 HD mod gotowy do pobrania

Po czterech latach od rozpoczęcia produkcji Resident Evil 4 HD w końcu ujrzy światło dzienne. Capcom cztery lata temu wydał własny Remaster HD jednak nie był on kompletny, wiele tekstur nie zostało wtedy zmienionych.

Na szczęście gdzie deweloper nie może tam modderowi się uda. Twórcy modyfikacji dołożyli wszelkich starań aby ich wersja była jak najlepsza. Prowadzący projekt, Albert, zwiedzał miejsca na podstawie, których Capcom tworzył tekstury do gry. Odwiedził Hiszpanię i Walię rysował i robił zdjęcia, aby na nowo stworzyć otoczenie w grze.

Projekt HD zastępuje praktycznie wszystkie tekstury w trzech kluczowych obszarach gry czyli w wiosce, zamku i na wyspie. Wprowadza także mniejsze zmiany takie jak dodanie efektów świetlnych od pochodni i płonących strzał.

Twórcy przyznają jednak, że jest jeszcze kilka rzeczy, które należy odświeżyć. Konkretnie chodzi o modele grywalnych postaci oraz wrogów, a deweloperzy dodatkowo chcą dokonać udoskonalenia broni i przedmiotów.

Poniżej zwiastun wydany w zeszłym miesiącu porównujący oryginalną grę oraz to co udało się zrobić ekipie modderów. Niewątpliwie zasługują oni na wielkie uznanie.

[you tube=yUcd2DDykOM]

Aktualizację możecie pobrać TUTAJ.

Źródło: pcgamer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię