Strona głównaGryAktualnościResident Evil 8 – wilkołaki i widok FPP?

Resident Evil 8 – wilkołaki i widok FPP?

Powoli szykujemy się do premiery Resident Evil 3 Remake, ale z utęsknieniem wypatrujemy na horyzoncie również ósemki. Na jej temat pojawiły się już pierwsze plotki, które sugerują powrót do klasycznego widoku TPP.

Resident Evil 7 znacznie różnił się od swoich poprzednich części, głównie za sprawą zmiany widoku zza pleców na rzecz widoku z perspektywy pierwszej osoby. Rozwiązanie to miało swoich fanów i przeciwników. Według pojawiających się w sieci plotek Resident Evil 8 miałby miałby zaserwować nam takie samo rozwiązanie. Głównym bohaterem ponownie ma być Ethan, głowny bohater RE7. W grze ma pojawić się również Chis Redfield. Do gry powrócą również klasyczne zombie. Nowością mają być wilkołaki lub coś co je przypomina, oraz nowy rodzaj praktycznie nieśmiertelnego skurczybyka w rodzaju Mr. X’a lub Nemesisa.

Zobacz: Wiedźmin Geralt walczący z zombie – oryginalny mod do Resident Evil 2

Ile z tego wszystkiego okaże się prawdą a ile bajkami o wilkołakach dowiemy się, gdy Capcom zacznie oficjalnie sypać. Na razie deweloper zajął się dłubaniem przy RE3 Remake. Gdy tylko dowiemy się czegoś nowego, damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię