Advertisement
Strona głównaKonsoleNadchodzi Remote Play na Nintendo Switch?

Nadchodzi Remote Play na Nintendo Switch?

Jeden z użytkowników Reddit pochwalił się, że Sony przesłało mu ankietę dotyczącą Remote Play. Funkcja docelowo miałby trafić na Nintendo Switch oraz Apple TV. Tylko czy ktoś poza nim widział tą ankietę?

Usługa Remote Play umożliwia przesyłanie rozgrywki z PlayStation 4 bezpośrednio na PC oraz urządzenia mobilne z systemem iOS lub Android. Co więcej, gracze mają możliwość sparowania kontrolera DualShock 4 ze swoim smartfonem. Jeden z użytkowników Reddit utrzymuje, że Remote Play może zostać rozszerzone o kolejne funkcjonalności. Na dowód pokazał ankietę jaką rzekomo otrzymał od Sony.

Zobacz: Xbox Series X – znamy prawdopodobną cenę

Zadane w niej pytani sugerowały, że Sony planuje rozszerzyć możliwość transmisji rozgrywki na Nintendo Switch, Apple TV oraz Android TV. W skrócie umożliwiłoby to granie w gry z PS4 lub najprawdopodobniej PS5 na telefonie lub konsoli Nintendo.

Zobacz: God of War 2, Spider-Man 2 i Horizon 2 wyjdą w ciągu 12 miesięcy?

Idąc dalej w ankiecie znalazło się również pytanie o kontroler DualShock, który miałby być dedykowany do gry zdalnej. Użytkownicy mieliby również możliwość dokupienia dodatkowych akcesoriów, a także… podłączenia pada do Xboxa. Bardzo zachęcająco brzmi możliwość zdalnego grania w produkcje z PS i PS2, a także możliwość grania z wykorzystaniem Remote Play przez kilku użytkowników jednocześnie.

Jak na razie nie ma możliwości potwierdzenia autentyczności ankiety, chociaż Sony faktycznie ma w zwyczaju odpytywać graczy co sądzą o ich nowych pomysłach. Nikt inny nie przyznaje się do otrzymania podobnej ankiety. Może Wy dostaliście? W każdym razie lepiej podchodzić do tego z dużym dystansem i nie brać za pewnik. Przynajmniej do czasu potwierdzenia tych rewelacji przez Sony. Gdy tylko coś nowego pojawi się w temacie damy znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcereddit
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię