Strona głównaWiadomościRozrywkaResident Evil – fala krytyki po publikacji nowego zwiastunów

Resident Evil – fala krytyki po publikacji nowego zwiastunów

Wczoraj do sieci trafił pierwszy zwiastun filmowego rebootu serii Resident Evil. Jednak fanom nie przypadł on szczególnie do gustu i wywołał falę krytyki.

Sony Pictures opublikowało zwiastun Resident Evil: Witajcie w Racoon City. W fanach serii gier nie wzbudził jednak pozytywnych emocji. Główne zarzuty dotyczą muzyki. Konkretnie chodzi o utwór What’s Up zespołu 4 Non Blondies. W sieci pojawiło się wiele komentarzy krytykujących dobranie utworu. Niektóry nazywają ją najgorszą piosenką lat 90. Inni, z kolei, stwierdzają, że przez kiepskie dobranie muzyki nie mogli cieszyć się z oglądania.

Zobacz: Back 4 Blood – wymagania sprzętowe gry

Sam film opowiada o grupie ocalałych, która musi współpracować, aby przetrwać w zniszczonym i opanowanym przez zombie Racoon City. W filmie zobaczymy Clarie Redfield, Leona S Kennedy, Jill Valentine oraz Chrisa Redfielda, postacie dobrze znane fanom serii gier.

Za reżyserię odpowiada Johannes Roberts, twórca horroru Po tamtej stronie drzwi, Podwodnej pułapki oraz Nieznajomi: Ofiarowanie. Z kolei na ekranie wystąpią: Kaya Scodelario (Claire Redfield), Avan Jogia (Leon S. Kennedy), Hannah John-Kamen (Jill Valentine), Robbie Amell (Chris Redfield), Tom Hopper (Albert Wesker), Neal McDonough (William Birkin), Donal Logue (Brian Inrons), a także Chad Rook i Lily Gao.

Premiera zaplanowana jest na 3 grudnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię