Strona głównaGryAktualnościFIFA Ultimate Team - EA odpowiada na krytykę systemu skrzynek

FIFA Ultimate Team – EA odpowiada na krytykę systemu skrzynek

Dyrektor Electronic Arts odpowiedział na krytykę systemy skrzynek w FIFA 22. Stwierdził, że nie przynoszą one firmie wielkich pieniędzy.

W rozmowie z serwisem Eurogamer Bris Bruzzo – główny specjalista ds. doświadczeń w EA stwierdził, że 90% graczy nie wydaje prawdziwych pieniędzy na otwieranie pakietów FIFA Ultimate Team. Według niego nie dają one wielkich pieniędzy firmie, ale i tak powodują wiele kontrowersji oraz śledztw przeprowadzanych przez władze różnych państw.

Pozwól, że wyjaśnię tę kwestię bardzo jasno: 9 z 10 pakietów FUT, jest otwieranych za pomocą monet. Monety zarabia się grając w grę. To nie są prawdziwe pieniądze.

Zobacz: Back 4 Blood – wymagania sprzętowe gry

Bruzzo powiedział, że FIFA pozwala graczom wydawać pieniądze aby stworzyć najlepszą drużynę i działa to tak jak sport w prawdziwym życiu.

W prawdziwym świecie futbolu możesz wykorzystać zasoby, aby zebrać najlepszą możliwą drużynę. A w naszej grze wideo możesz użyć monet FUT lub FIFA Points. Dziewięć na dziesięć paczek otwiera się za pomocą monet FUT, które zdobywają gracze, którzy grają w grę.

Bruzzo zwrócił uwagę, że 79% graczy FIFA 21, nigdy nie wydało żadnych pieniędzy. Do tego władze różnych krajów na całym świecie stwierdziły, że skrzynki to nie forma hazardu. Nieco inaczej wygląda to jednak w Wielkiej Brytanii, ale EA mocno współpracuje z tamtejszym rządem, aby rozwiązać ten problem.

Dodał również, że jest sfrustrowany gdy słyszy o jakichkolwiek negatywnych sytuacjach związanych z FIFA i ludźmi wydającymi zbyt dużo pieniędzy.

Kiedy słyszę, o kimś kto spędził zbyt dużo czasu w grze lub wydał zbyt dużo pieniędzy, boli mnie to. Nie chcemy tego. Nie budujemy gry w tym celu. Sprawia to, że ​​chcę zachęcać do takich rzeczy, jak pulpity nawigacyjne FIFA Playtime i kontroli rodzicielskiej, wydawać prawdziwe pieniądze z organizacjami takimi jak sprawy internetowe, aby znacznie zwiększyć świadomość na temat tego, ile kontroli mają rodzice wokół wydatków, nie tylko w naszej grze. ale we wszystkich grach. Więc jesteśmy gotowi. Będziemy pracować nad prawdziwymi rozwiązaniami. Ale musimy dojść do pewnego rodzaju konsensusu.

Firma podejmuje także kroki, aby upewnić się, że dzieci nie mogą wydawać prawdziwych pieniędzy w Ultimate Team.

Dzieci nie powinny wydawać pieniędzy w naszej grze. Dzieci nie powinny wydawać pieniędzy w FIFA. Kiedy patrzymy na rejestracje kont, widzimy bardzo niski odsetek kont osób poniżej 18 roku życia. Ale co ważniejsze, naszym domyślnym ustawieniem jest brak wydatków dla kont poniżej 18 roku życia. Współpracujemy z Sony i współpracujemy z Microsoftem, aby wprowadzić domyślną kontrolę wydatków dla dzieci. Dzieci nie powinny całkowicie wydawać pieniędzy w FIFA.

FIFA 21 oferuje pakiety podglądu powalające w trybie Ultimate Team sprawdzić pakiet przed zakupem. To sprawiło, że EA zarobiło jeszcze więcej pieniędzy. Funkcja została przeniesiona do FIFA 22.

Niedawno wydawana FIFA 22 sprzedała już w 9 milionach egzemplarzy. Bardzo możliwe, że kolejne gry serii nie będą nazywały się FIFA, ze względu na kończącą się licencję.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię