Strona głównaWiadomościRozrywkaResident Evil Infinite Darkness - Netflix zapowiada serial z kultowej gry

Resident Evil Infinite Darkness – Netflix zapowiada serial z kultowej gry

Leon i Claire mają nową misję. Serial Resident Evil Infinite Darkness, na bazie kultowej gry, został zapowiedziany na Tokyo Games Show 2020.

Resident Evil Infinite Darkness to nowa, animowana produkcja Netflixa. Serial, w całości wykonany w technice CGI, zapowiedział jego producent wykonawczy, Hiroyuki Kobayashi. Zapowiedź była elementem livestreama Capcom z Tokyo Games Show 2020. Produkcja ma zadebiutować w serwisie w przyszłym roku.

Resident Evil Infinite Darkness

W serialu wystąpią Leon S. Kennedy oraz Claire Redfield (jako główne postaci), ale nie wiadomo nic więcej na temat fabuły. To, co nie jest tajemnicą, to fakt, że obu postaciom nieco zmieniono wygląd. Leon w końcu założył garnitur, a Claire ma na sobie odświeżoną wersję swojej klasycznej, czerwonej kurtki.

Zobacz: Resident Evil Village na Tokyo Game Show 2020

Zanim doszło do oficjalnej zapowiedzi, tajemnicę na temat serialu zdradziło video na oficjalnym portugalskim koncie Netflixa na Twitterze. Tweet jednak szybko zniknął, był bowiem zapewne falstartem. Przez internet przemknął także fragment serialu, w którym widać było walkę dwóch postaci za pomocą broni palnej. Jednak fragment ten był tak słaby, że mamy nadzieję, że finalnie nie znajdzie się w serialu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię