Strona głównaGryAktualnościResident Evil – prawdopodobnie już trwają pracę nad nową grą

Resident Evil – prawdopodobnie już trwają pracę nad nową grą

Z niajnowszych informacji wynika, że Capcom pracuje już nad grą Resident Evil 8 lub Resident Evil 3 Remake. Co więcej, wygląda na to, że prace są już na zaawansowanym etapie, bo twórcy szukają testerów.

Capcom jest ostatnio na fali. Resident Evil 7 zebrało świetnie recenzje i przypadł do gustu graczom. To samo stało się z Monster Hunter: World, które okazało się wielkim sukcesem. Wisienką na torcie był do tego jeszcze remake Resident Evil 2, nad którym sami zachwycaliśmy się w swojej recenzji. Zatem żadnym zaskoczeniem nie powinno być to, że japoński deweloper pracuje już nad Resident Evil 8 lub Resident Evil 3 Remake.

Co prawda nie jest to informacja potwierdzona, ale według serwisu Biohaze już trwają prace nad kolejną częścią Resident Evil. Takie wnioski można wyciągnąć z wiadomości, którą Capcom rozesłał w poszukiwaniu testerów.

– Do wszystkich ambasadorów Resident Evil, dziękujemy za Wasz patronat przy serii Resident Evil. Dzisiaj informujemy Was, że poszukujemy testerów do gry, która jest na etapie powstawania. Jesteśmy zainteresowani opiniami wszystkich naszych Ambasadorów i chcemy je uwzględnić w rozwoju gry. Dlatego prosimy o zapoznanie się z poniższymi szczegółami. Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem, kliknij przycisk poniżej – można było przeczytać w wiadomości.

Prawdopodobnie chodzi o Resident Evil 8, ale nie można też wykluczyć, że wiadomość dotyczy Resident Evil 3 Remake. Skoro prace są już na tak zaawansowanym etapie, że do pracy wchodzą testerzy, to prawdopodobnie niedługo powinniśmy poznać więcej szczegółów. Według wcześniejszych plotek Resident Evil 8 ma powstać już na konsole nowej generacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceBiohaze
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię