Strona głównaGryAktualnościDuke Nukem 3D odtworzony w Serious Sam 3. Gra wygląda rewelacyjnie!

Duke Nukem 3D odtworzony w Serious Sam 3. Gra wygląda rewelacyjnie!

Duke Nukem 3D to absolutna klasyka klasyki gier FPS. Bardziej kultowy jest chyba tylko pierwszy Wolfenstein. Dlatego świetną informacją jest to, że blond włosy brutal został odtworzony przy użyciu gry Serious Sam 3 i wygląda to rewelacyjne!

Aby zagrać w nową wersję Duke Nukem 3D musicie być w posiadaniu gry Serious Sam 3. Jeśli macie ją w swojej bibliotece, to wystarczy z Warsztatu Steama pobrać kolejne mapki. Całkowicie za darmo! W tym momencie dostępnych jest 5 pierwszych lokacji – Hollywood Holocaust, Red Light District, Death Row, Toxic Dump oraz The Abyss. Co więcej, możecie grę uruchomić nawet w trybie VR, jeśli dysponujecie odpowiednimi goglami.

Zobacz: Kultowy KOTOR 2 doczekał się nowych tekstur w HD

Serious Duke 3D – bo tak nazywa się modyfikacja – nie przenosi wszystkich lokacji 1 do 1. W grze jest kilka mniejszych zmian w porównaniu z oryginalną produkcją, ale to kompletnie nieistotne. Najważniejsze jest, że twórcom udało się przenieść do gry zawadiacki, a nawet trochę chamski klimat Duke Nukem 3D. Modderzy modele postaci oraz bronie wykorzystali z Duke Nukem Forever.

Zobacz: Wiedźmin 3 – nowy mod pozwoli nam rzucać meteory, przyzywać tornada, golemy i wiele więcej

Niestety, stworzenie wszystkich poziomów jest mało prawdopodobne. Tak twierdzi jeden z modderów, odpowiedzialnych za wspomniane 5 poziomów. Szkoda, ale nie zmienia to faktu, że i tak wykonali oni kawał dobrej roboty.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię