Strona głównaWiadomościRozrywkaResident Evil – ujawniono tytuł nowego filmu

Resident Evil – ujawniono tytuł nowego filmu

Oficjalnie został ujawniony tytuł nowego filmu Resident Evil reżyserii Johanesa Robertsa. Nowa seria będzie nawiązywać do wydarzeń znanych z gier.

Jak donosi serwis IGN nowy film  Johanesa Robertsa będzie nosił tytuł Resident Evil: Welcome to Raccoon City. Będzie to adaptacja dwóch pierwszych gier RE. Na ekranie zobaczymy Chrisa i Claire Redfield, Jill Valentine oraz Leone S. Kennedye’ego.

Akcja filmu toczy się 1998 roku w Raccoon City, które jest oblężone przez zainfekowane zombie. W filmie pojawią się lokacje z pierwszej oraz drugiej części gry. Jest to zupełnie nowy pełnometrażowy film, który jest niepowiązany z serią Paula W.S. Andersona z udziałem Mili Jovovich.

Zobacz: Wiedźmin – wiemy kto zagra Filippę Eilhart w drugim sezonie serialu

Constantin Film, ogłosiło również obsadę aktorską jaka wcieli się w główne postacie m.in. Kaya Scodelario jako Claire Redfield, Hannah John-Kamen zagra Jill Valentine, Robbie Amell jako Chris Redfield, Tom Hopper jako Albert Wesker, Avan Jogia jako Leon S. Kennedy oraz Neal McDonough jako William Birkin.

Równolegle Netflix przygotowuje swoje projekty RE, w tym animację Resident Evil: Infinite Darkness oraz spinoff – serial RE z udziałem dzieci Weskera.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię