Strona głównaGryAktualnościde_dust2 odtworzony w wersji, którą można w pełni zniszczyć

de_dust2 odtworzony w wersji, którą można w pełni zniszczyć

Nie da się ukryć, że de_dust2 to najpopularniejsza chyba mapa w Counter-Strike’u. Ci, którzy za nią nie przepadają, mogą ją teraz całkowicie zniszczyć – za sprawą moda.

Pewien modder odtworzył de_dust2 w Teardown, symulatorze niszczenia wszystkiego. Teraz więc możecie naprawdę wysadzić w powietrze bombsite’y tej słynnej mapy. W Teardown celem gracza jest wysadzenie w powietrze ścieżki pomiędzy celami, aby wykraść jakiś obiekt i uciec z poziomu w ciągu 60 sekund. Zabawa jest przednia i niezwykle interesująca. Mapę de_dust2 pobierzecie natomiast z Warsztatu Steam.

teardown-dedust2

Jeśli dodamy do tego możliwość rushowania na B za pomocą, na przykład, samochodu, przebijając się przez bramę na midzie – gra nabiera dodatkowego kolorytu. Możemy też robić dziury w ścianach by móc z nich atakować albo niszczyć zasłonę przeciwnikowi. Moda, stworzonego przez autora o ksywie NooitAf, znajdziecie na Steam.

Zobacz: Jak wyglądałaby mapa Dust2 w grze Fortnite? Już wiemy

Poziom z de_dust2 to wciąż projekt w trakcie tworzenia, ale już robi wrażenie, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że robi go jedna osoba. Zajęło to autorowi do tej pory 2 miesiące pracy. Fajnie byłoby zobaczyć inne, klasyczne poziomy, także stworzone za pomocą tego narzędzia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię