Strona głównaWiadomościResident Evil VII otrzyma dwa nowe fabularne DLC

Resident Evil VII otrzyma dwa nowe fabularne DLC

Święta w tym roku będą straszne. I to nie z powodu wizji przytycia i szału zakupów, a za sprawą nadciągających dodatków do najnowszego Resident Evil VII.

Copcom ogłosiło, że na naszym stole wigilijnym pojawią się nie tylko mięsne wspaniałości. Obok misek wypełnionych barszczem z uszkami i śledzi próbujących się wydostać z zalewy octowej na blacie zobaczymy brakujące roszczerzenia DLC do Resident Evil VII. Dlatego zostawcie trochę miejsca w żołądku na pakiet Not a Hero oraz End of Zoe. Pamiętajcie, by nie zasiadać do gry z pełnym brzuchem, bo będzie naprawdę strasznie.

Dodatek Not a Hero miał zostać wydany już wiosną, ale twórcy postawili opóźnić jego premierę. Najważniejsze jest jednak to, że będzie całkiem za darmo. Otrzymamy krótki rozdział umiejscowiony długo po kampanii z podstawki, a jego głównym bohaterem będzie ikona serii RE – Chris Redfield. Po DLC-ku z Chrisem spodziewamy się większej ilości akcji, która przesłoni aspekt horroźu.

Dla tych, co nad życie stawiają klimat i trwogę bijącą z ekranu, będzie przygotowany drugie DLC End of Zoe. Pozwoli nam sprawdzić, co po przejściu podtawowej wersji RE VII stało się z bohaterką o dualistycznym nastroju. Stawiamy w ciemno, że w grze pojawi się również inny członek rodziny Bakerów. Raz jeszcze poczujemy na rękach gęsią skórkę. Niestety zapowiedziany dodatek nie będzie bezpłatny, a kosztować ma około 15 euro.

Obydwa dodatki będą dostepne od 12 grudnia. Jeśli nie nabyliście jeszcze Resident Evil VII, to wstrzymajcie się z tym do 24 grudnia, gdyż Capcom zamierza w tym dniu wydać Złotą Edycję gry ze wszystkimi rozszerzeniami.

 

Źródło: techspot.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię