Strona głównaWiadomościRuszyła kickstarterowa kampania na horror FPS - Scorn

Ruszyła kickstarterowa kampania na horror FPS – Scorn

Straszny shooter jest praktycznie ukończony, ale twórcy nie są do końca zadowoleni z efektów swojej pracy. Dlatego wystartowali ze zbiórką pieniędzy, aby stworzyć grę, na którą zasługują wszyscy fani horrorów.

Tonące studio Ebb Software Kickstartera się chwyta. Ich budżet choć pozwolił na zbudowanie prawie całej gry, zabrakło im środków niezbędnych do doszliwowania i zespawania najważniejszych jej apsektów. Przyszłość Scorn zależy teraz wyłącznie od graczy. Bez ich wsparcia finansowego pierwszoosobowy shooter może nigdy nie wylądować na blaszakach i innych growych platformach.

Jeśli twórcom uda się zebrać wymagane 150 000 euro, pierwsza z dwóch części gry – Dasein – zostanie wydana już w przyszłym roku. Można jednak skrócić okres oczekiwania, o ile będziemy skłonni wpłacić na konto dewelopera niewielką sumkę pieniędzy. Dokonując „darowizny” w wysokości 17 euro otrzymamy nie tylko pełnoprawny produkt w chwili premiery gry, ale i wersję demonstracyjną, która będzie gotowa 22 września.

Oglądając poniższym gameplay możemy upewnić się, czy Scorn trafia w nasze gusta. Trzeba przyznać, że nie będzie to tytuł dla wszystkich. Niektórych może odrzucać zbyt sugestywny klimat, który nawiązuje do twórczości H.R. Gigera, ojca Obcego i wielu innych wspaniałych dzieł.   

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię