Strona głównaGryAktualnościResident Evil Village – Capcom reklamuje grę gigantycznym wilkołakiem na wzgórzu

Resident Evil Village – Capcom reklamuje grę gigantycznym wilkołakiem na wzgórzu

Capcom w ramach reklamy Resident Evil Village usypał na wzgórzu Somerset gigantycznego kredowego wilkołaka. Gigantyczny lycan stał się miejscową atrakcją.

Odwiedzający Mendip Hill w pobliżu Cheddar w Somerset z pewnością nie będą w stanie przeoczyć gigantycznego kredowego wilkołaka, jaki został wysypany przez Capcom. Jest to wielka i nietypowa reklama najnowszej odsłony serii Resident Evil.

Zobacz: World of Warcraft: Burning Crusade – znamy datę premiery

Lokalna prasa donosiła o dziwnej postaci już 3 maja. Wilkołak miał pojawić się w nocy i nikt z mieszkańców nie wiedział czyja to robota i w jakim celu została wykonana. Prawdziwy charakter obiektu został wyjaśniony w zeszły piątek, gdy obok wilkołaka pojawił się jeszcze napis Resident Evil Village.

Resident Evil Village

Postać ma wymiary 100 na 58 metrów. Lokalne gazety chwalą pomysł, który nawiązuje do lokalnych tradycji usypywania tego typu stworzeń z pyłu kredowego. Okazuje się, że na angielskiej wsi jest mnóstwo kredowych figurek. Gigant z Cerne Abbas, znajdujący się w pobliżu wioski Cerne Abbas w Dorset, jest prawdopodobnie tą najbardziej sławną postacią. Instalacja przedstawia nagą męską postać z widoczną erekcją, z maczugą w dłoniach.

Resident Evil Village

Lycan Capcomu może nie jest tak spektakularny, ale wygląda na to, że robi swoje.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię