Strona głównaGryAktualnościResident Evil Village – na gołego moda nie trzeba było długo czekać

Resident Evil Village – na gołego moda nie trzeba było długo czekać

Jeżeli zastanawialiście się jak długo będziecie musieli czekać na zobaczenie golizny w Resident Evil Village to odpowiadamy. Wcale nie musicie czekać, goły mod jest już dostępny.

Nie trwało to długo, jeszcze przed premierą modderzy zabrali się za przygotowywanie swoich udziwnień do Resident Evil Village. Wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć modyfikacji, która wprowadza do gry goliznę. Jak donosi DSO Gaming jest już co najmniej jeden mod, który renderuje część postaci jako częściowo nagą. Niestety raczej nie będzie to to czego wszyscy się spodziewają.

Zobacz: Outriders zaczyna oddawać graczom stracone przedmioty

Nie jest to bowiem Lady Dimitrescu, chociaż pewnie to też kwestia czasu. Mod nosi nazwę  Lewd Sisters i wprowadza on roznegliżowane wersje córek Dimitrescu. Modyfikację możecie pobrać TUTAJ, jeżeli oczywiście chcecie sprawdzić. Modyfikacja sprawia, że biegają one topless, ale nadal są zabójczo niebezpieczne.

REV pojawił się na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, konsolach Xbox Series i PC 7 maja. Przygotujcie się, ponieważ mody będą odtąd tylko dziwniejsze i bardziej sprośne.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię